TURKİHRACAT.NET 'TEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Tüm global dünya ülkeleri ihracat faaliyetleri her iki ilgili ülkenin ticaretini ve ekonomik kalkınmanın temelini oluşturuyor. Afganistan İhracat ile Türkiye’den bu ülkeye mal gönderimi taşımacılığı yaptırabilirsiniz. Şirketimize mesai saatleri içerisinde 0212 210 00 50 numaralı çağrı merkezinden ve destek@turkihracat.net mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Döviz girdisi anlamında bu durum oldukça önemlidir. İhracat yapan ülkeler ile ithalat yapan ülkelerin karşılıklı etkileşimleri her iki ülkenin ekonomik faaliyetlerini olumlu yönde etkiliyor. İhracat konusunda bir ürünün başka bir ülkenin şirket ve firmalarına ulaşması durumuna kadar birçok aşama söz konusudur. Bu aşamalardan ilki ürün ve hizmetlerin şirket ve firmalar tarafından üretim aşamasıdır.

Üretim aşaması ile birlikte ürün ve hizmetlerin reklam ve pazarlama faaliyetleri ile ürün ve hizmetlerin çeşitli pazarlarda tanıtılması hedefleniyor. Ürün ve hizmetlerin ihtiyaç sahipleri tarafından arz ve talep esasına göre tercih edilmesi ile ürün satışı söz konusudur. Firmamızın çalışma faaliyeti ise bu ürünlerin alıcılara teslim edilmesini sağlayan taşıma faaliyetleridir. Firmamız birçok ülkeye, üretilen ürün ve hizmetlerin ulaştırılması konusunda önemli çalışmalar yapıyor. Bu ülkelerden bir tanesi de Afganistan’dır.

Afganistan Ekonomisi ve Dış Ticaret

İhracat faaliyetlerinde bulunan bir çok firma ve şirket ürün ve hizmetlerinin başka ülkelere döviz karşılığında yapılacak satışları ile hem ülke ekonomisini ayakta tutuyor hem de ülkeye döviz girdisi sağlıyor. Bu işlem faaliyeti büyük bir özveri ve çalışma ekibi ile mümkün oluyor. Bir trenin vagonu gibi birbiri ile etkileşimli birçok etkenin bir araya gelmesi ile oluşan bu bütünlük hem ülke ekonomilerinin gelişmesine hem de şirket ve firmaların ticari hayatları açısından önemli gelişmelere neden oluyor.

Afganistan ihracat şirketi konusunda da firmamız ülkemizde bulunan birçok şirket ve firmanın ürünlerinin taşıma hizmetlerini yerine getiriyor. Firma ve şirketler taşıma hizmeti veren firmamızı arayarak ürettikleri ürün ve hizmetlerin yabancı ülke ihracatının gerçeklemesi için hizmet alabiliyorlar. Taşıma hizmeti veren firmamızın ülkemizde bulunan şirket ve firmalara birçok yararı söz konusudur.

Bu önemli faydalardan birisi de daha önce yabancı ülke ihracatında bulunmamış bir şirket ve firmanın uluslar arası ihracat konusunda deneyimsiz olmasından dolayı mevcut prosedürleri yerine getiremeyerek yaşadıkları zaman kaybına son veriyor. Firmamız yabancı ülkelere ihracat yapacak firmalar adına gerekli yasal prosedürleri tam ve eksiksiz bir şekilde yerine getirerek firmaların zaman kaybını önlüyor.

Taşıma Sektörü Haricinde Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Firmamız taşıma sektörü haricinde firmaların üretmiş oldukları ürünlerin numunelerin Afganistan ihracat işlemleri için Afganistan’da bulunan şirket ve firmalara gönderiyor. Afganistan’daki firmaların ürün numunelerini incelemeleri ile birlikte yapılan kalite kontrol işlemleri ile ilgili hazırlanan raporlar tarafımıza ulaştıktan sonra rapor sonucu olumlu ise sipariş ve taşıma işlemleri için hazırlıklar başlıyor.

Firmamız ülkemizdeki firma ve şirketlerin ürün ve hizmetlerine ait numunelerini Afganistan’daki firma ve şirketlere gönderme işlemlerini ücretsiz olarak yerine getiriyor. Firmamız henüz ihracat işlerine girmemiş olan firma ve şirketler için Gümrük Müdürlüğünden ve İhracatçılar Birliğinden gerekli yasla prosedür izinlerini firmalar adına yapıyor. Afganistan ihracatının gerçekleşmesi için ürün ve hizmetlerin miktar ve boyutları göz önüne alınarak bunlara göre araç tahsisi firmamız tarafından yerine getiriliyor.

Ürünler araçlara kaliteli hizmet anlayışı ile istiflenerek uçak kargoya teslim edilmesi için hava alanına götürülüyor. Hava alanında da ürün ve hizmetlerin kalitesi bozulmadan uçaklara yükleme yapılarak taşıma işlemi başarılı bir şekilde başlıyor. Ürünler Afganistan’daki ilgili şirket ve firmalara ulaştığında ürün sahibi firmalara ürünlerin ulaştığına dair bilgilendirme raporları sunuluyor. Taşımacılık sektöründe öncü konumunda olan firmamız Afganistan haricinde birçok ülke için ihracat işlemlerini yerine getiriyor. Yapılan çalışmalar ile müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutularak kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalar yerine getiriliyor.