TURKİHRACAT.NET 'TEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Amerika ihracat şirketi ile 08:30 - 19:00 saatleri arasında hafta içi her gün 0212 210 00 50 numaralı çağrı merkezinden iletişim kurabilirsiniz. En uygun taşımacılık navlun maliyetleri ve hızlı teslimat süreleriyle kaliteli hizmetler sunan firmamızla tanışmadınız mı?

Türkiye'den Amerika'ya ihracat taşımacılığı yaptırmak isteyen müşteriler çağrı merkezi ve talep formları aracılığıyla şirketimize ulaşabilirler. Tüm ihracat süreciyle deneyimli ekibimiz ilgilenmektedir. Amerika eyaletlerine ve kıta üzerinde yer alan tüm ülkelere ihracat taşıma hizmeti alabilirsiniz. Sektörün dev markası olan Türk İhracat şirketi kullandığı alt yapısı ve son teknoloji sistemiyle bir hizmetten daha fazlasını sunmaktadır.

Türkiye Amerika arasında ihracat artış göstermekle beraber henüz istenilen seviyelere ulaşmamıştır. Tekstilden demir çeliğe, halıdan perdeye, naneden ıhlamura, çimento'dan kuru incire, otomotiv'den yaş meyve ve sebzeye daha bir çok sektörde ki ihracatçının Amerika'ya olan ilgisi giderek artmaktadır. Türkiye'den ABD pazarına başarılı ve verimli bir şekilde ihracat yapmak isteyen Türk yatırımcılara, hedeflerine ulaşabilmeleri için stratejik planlama sağlayan çözümlerimiz ile hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Ülkeler arasındaki ithalat ve ihracat işlemleri uluslar arası ticaret anlamında oldukça önemli bir konudur. Ülkeler arasında yapılan bu işlemler uluslar arası mevzuatlara göre yapılıyor. Firmamız da, uluslar arası mevzuatlar dahilinde uluslar arası ihracat işlemlerini güvenli ve sağlıklı bir şekilde yerine getiriyor. Firmamızın ihracat konusunda önemle üzerinde durduğu konu zaman ve yerinde teslim ilkesidir. Her zaman daha iyisini sunmak için sektör içerisinde öncü olan firmamız, güvenin adresi olarak gösteriliyor. Firmamızın ihracat hizmeti sunduğu ülkelerden birisi de Amerika’dır. Gerek Türkiye’den Amerika’ya ihracat, gerek ise Amerika’dan Türkiye’ye ithalat işlemlerinde güvenilir hizmet politikası ile hizmet veriyoruz. İnternet sitemiz olan Türk İhracat ile müşterilerimizin talep ve siparişlerini büyük bir titizlik ile inceleyerek gerekli önlemler alınarak işleme alıyoruz.

Amerika İhracat İşlemlerimizin Özellikleri Nelerdir?

Ülkemizde bulunan firma ve şirketler yurt dışına açılmak istediklerinde ürün ve hizmetlerini yurt dışı pazarında da değerlendirme amacında olduklarında firmamız ile irtibata geçebilirler. İlk kez ihracat yapacak bir şirket ve firmanın öncelikle Gümrük Dairesine ve İhracatçılar birliğine gerekli başvurulara yaparak ihracat için yasal izinleri alması gerekiyor. Bu tür işlemler ilk defa ihracat işlemlerini yapacak firmalar için bilgi eksikliğinden dolayı zorlukların yaşanması normalidir.

Şirket ve firmaların bizimle irtibata geçmesi ile birlikte ilk kez ihracat yapacaklar için konusunda uzman asistanlarımız aracılığı ile en kısa yoldan gerekli izin işlemleri yapılıyor. Amerika ihracatı için şirket ve firmaların firmamıza yapacakları başvurular ile ürün ve hizmetlerin türü ve işlevine göre gerekli işlemler tarafımızdan yapılıyor. Şirket ve firmalar Amerika ihracatı için genellikle gıda ürünleri, elektronik araçlar, sanayi makineleri, tekstil ürünleri gibi ürünleri tercih ediyorlar. Bu ürünleri Amerika’daki Amerikan firma ve şirketlere ihracat edilmesi için firmamıza yapmış oldukları başvuru ile gerekli işlemler tarafımızdan kaliteli bir şekilde yerine getiriliyor.

Firmamıza Yapılacak Başvuruların Şartları Nelerdir?

Ülkemizdeki firma ve şirketlerin Amerika ihracat işlemleri için öncelikle firmamıza başvuru yapmaları gerekiyor. Yapılacak olan başvurular neticesinde ihracat edilecek olan ürünler ve miktarı firmamız tarafından değerlendirmeye alınıyor. Öncelikle şirket ve firmalardan ürün ve hizmetler için numune ürünler talep ediyoruz. Numune ürünlerin uluslararası ihracat kuralların uygunlukları test edildikten sonra firmamız tarafından ücretsiz olarak Amerika’daki şirket ve firmalara gönderiliyor. Amerika ihracat işlemleri Amerika’daki gümrük kuralları gereği gerekli testlere tabi tutularak onay verilmesi halinde gerçekleşiyor. Numune ürünler 150 kilograma kadar kabul ediliyor ve belirtilen tarih ve saatte Amerika gümrük idaresine gönderiliyor.

Gönderim işlemleri için firmamız tarafından uçak sevkiyatı ile sağlanıyor. Numune ürün ve hizmetlerin sevkiyatları sağlandığında firmamız tarafından Türkiye’deki şirket ve firmalara mail ya da telefon ile tarafımızdan bilgilendirme yapılıyor. Ürünlerin Amerika gümrük idaresi tarafından teslim alınması durumunda da firmamız tarafından Türkiye’de bulunan ürün ve hizmet sahibi şirket ve firmalara bilgilendirme yapılıyor. Gerekli incelemeler 1 hafta gibi bir süre içerisinde bitiyor. İnceleme raporu tarafımıza ulaştığında firmamız tarafından ürün ve hizmet inceleme raporu şirket ve firmalar ile paylaşılıyor. Eğer herhangi bir sorun yoksa Amerika’daki şirket ve firmaların talep ettikleri tarihte talep ettikleri ürün ve hizmet miktarı için Türkiye’de bulunan şirket ve firmalar ile irtibata geçiliyor. Gönderim tarihinden bir hafta önce gerekli çalışmalar yapılıyor: Ürün ve hizmetlerin Amerika gümrüğünde prosedüre takılı kalmaması için kendi gümrüklerimizde ürünlerin tüm detaylı bilgileri çıkarılarak hazır hale getiriliyor. Sağlıklı ve güvenli bir Amerika ihracatı için firmamız ülkemizdeki şirket ve firmalara hizmet sunuyor.