TURKİHRACAT.NET 'TEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dubai ihracat işlemleri hakkında, en uygun taşımacılık navlun maliyetleri ve hızlı teslimat süreleriyle ilgili bilgi alabilmek için 0212 210 00 50 nolu çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dubai ülkesi Arap yarım adasında Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan yedi emirlikten birisidir. Dubai denilince akla çölün içinde cennet gelmektedir.

Türkiye'den Dubai'ye ihracat talebinde bulunmak isteyen bireysel ve kurumsal müşteriler mesai saatleri içinde çağrı merkezinden ve talep formları aracılığıyla ulaşabilirler. 0212 210 00 50 iletişim numarası ve operasyon@turkihracat.net mail adresi üzerinden günün her saati kontak kurabilirler.

Ağırlıklı olarak inşaat ve müteahhitlik firmalarının faaliyet gösterdiği Dubai, şimdi perakendenin de yeni adresi oldu. Gıda, mobilya, halı, perde, cam, seramik, tekstil ve ayakkabı, makine ve yedek parçaları, kuru bakliyat, nane, meyve ve sebze perakendesinin devleri Dubai ülkesini yakın markaja aldı. İlgili ülke ortak ekonomik ilişkilerle Türk firmalarının da yeni büyüme noktalarından biri haline geldi.

Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de en hızlı gelişme gösterilen alanlardan birisi ulaşım ve taşımacılıktır. Bu kapsamda resmi olarak ihracat taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz. Bu gelen taleplerin değerlendirilmesinin ardından dünyanın çeşitli noktalarına hızlı bir şekilde taşımacılık taleplerinizi gerçekleştiriyoruz. Firmamız özellikle Orta Doğu, Asya ve Afrika kıtalarında yer alan ülkelere taşımacılık hizmetini gerçekleştiriyor. Son zamanlarda gelişen ekonomisi ile ön planda olan Dubai ile ilgili çeşitli ekonomik iş birliği protokolleri imzalandı.

Alınan kararlara göre karşılıklı olarak ticaret hacimlerinin arttırılması ve ikili ilişkilerin güçlendirilmesi kararlaştırıldı. Elbette alınan bu karar en fazla ülkemizde ticari faaliyet içerisinde olan firmaların işine yarayacağı tespit edildi. Özellikle Dubai ülkesinin bölge kapsamında bir cazibe merkezi ve çekim alanı olmasından dolayı firmalar bu ülkede bulunan firmalar ile ikili anlaşmalar yaparak ekonomik iş birliğine gidiyor. Üretimi yapılan ürünler Dubai ihracat firmaları ile hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Dubai Ülkesine İhracat Yapılmasının Sebepleri

Dubai dünya genelinde yer alan perakende pazarlarından bir tanesi olmasından dolayı bu ülkeye yapılacak ihracatlar da önemli bir noktada bulunuyor. Türk firmaları ve ticari işletmeler başta olmak üzere çeşitli Kobilerde bu ülkede yer alan firmalar ile ihracat anlaşmalarını yaparak firmamız aracılığı ile gönderilerini hızlı bir şekilde teslim edebilirler. Elbette Türk firmalarının bu ülke içerisinde satışa sunduğu her türlü ürünlerde yer alan markalar tüketici toplumunda ciddi bir güvene dayalı algıya neden oluyor. Ülke genelinde yaşayan insanların ciddi oranda zengin olması da bu alanda yapılacak ihracatlar için ciddi bir teşvik haline geliyor. Bu kapsamda yapılacak anlaşmalar ile ürünler kargo uçaklarımız ya da çeşitli nakliye araçlarımız ile hızlı bir taşımacılık ile gerçekleştiriyoruz.

Transferi Yapılacak Ürünler

Taşımacılık alanında sunduğumuz ile Dubai ülkesinin ihtiyacı olan başta ham madde olmak üzere çeşitli perakende ürünleri ulaştırılabilir. Bu kapsamda medikal ürünler, kağıt matbaa, kimya sanayi, makine sanayi, otomotiv sanayi, elektrik ve elektronik sanayi, mobilya ürünleri, deri ürünleri, giyim ürünleri, tarım makineleri, mermer sanayi, kırtasiye başta olmak üzere sayısız alanda nakliye ve taşımacılık işlemlerinizi güvenli ve zamanında teslimat ile gerçekleştiriyoruz.

İhracat Gönderilerinizde Hızlı Kargonun Avantajları

Ekonomik ve ticari ilişkilerin en önemli noktalarından birisi rekabettir. Rekabetin ilişkilerde firmaları daha fazla ön plana çıkartması ile birlikte daha fazla para kazanma imkanlarına da vesile olur. Bundan dolayı ihracat teslimatlarının hızlı yapılması firmalar arasında sizleri daha önemli noktalara ulaştırabilir. Meydana gelen gelişmeler ile birlikte ticarette hız eşittir para olarak ortaya çıkmıştır. Özellikle firmamız ile yapılan ticari anlaşmalarınız gereği ihracat işlemleriniz hızlı, güvenli ve uygun fiyata firmamız aracılığı ile yapabilirsiniz. Dünya nüfusunun gelişmesi ve yükselmesi ile birlikte her geçen gün ihracat işlemleri ve mevcut ekonomik pastadan daha az getiriler ortaya çıkar. Bu pastadan daha fazla dilim almak ve para kazanmak için hızlı teslimat ve taşımacılık işlemleriniz için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir. Bu alanda gelişe Orta Doğu pazarı ve Dubai ekonomisi ile bir bütün olarak büyümenizi gerçekleştirebilmek için firmamız ile iletişime geçin.

Yapılan Destekler ve Sunulan Hizmetler

Firmaların ihracat yapabilmesi için gerekli olan belgeler vardır. Bu belgelerin başında ihracat belgesi gelir. Bu belgenin yanı sıra beyanname, fatura yada gümrükleme denilen olguların ortaya koyulması şarttır. Bunlardan ihracat belgesi ise dünya genelinde ihracat yapmanıza olanak sağlar. Elbette bu belgeniz olmasa bile karşı firmanın bu belgeye sahip olması yeterlidir. Karşı tarafından belgeye sahip olması durumunda faturalandırma işlemi firmamız üzerinden gerçekleştirilerek işlemleriniz kısa bir sürede tamamlanır.