TURKİHRACAT.NET 'TEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Türkiye'den Etiyopya'ya ihracat taşımacılığı hizmeti almak isteyen değerli müşteriler günün her saati 0212 210 00 50 numaralı çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uluslararası taşımacılık sektörünün öncü firmaları ile çalışmak her zaman için ürünlerinizin ve paketlerinizin ulaşması gereken yerlere güvenle ulaşmasını sağlar. Bir paketin ya da ürünün müşterilerinize tam saatinde ve en iyi durumda teslim edilmesi firmaların müşteri potansiyellerini etkileyen en önemli faktördür. Bu nedenle de gerek kurumsal firmalara verilen hizmetlerde gerekse bireysel hizmetlerde aynı titizlik ve özen gösteriliyor. Etiyopya ihracat yapan firmaların ve diğer tüm taşımacılık ihtiyacı olan firmaların ürünlerini uluslararası alanda en hızlı şekilde taşımayı misyon edinen firmamız tarafından taşıma işlemi esnasında şirket güvencesi sağlanıyor. Tüm taşımacılık hizmeti boyunca eşyalarınız ve paketleriniz güven içerisinde taşınarak ulaşması gereken yere tam saatine ulaşıyor.

Etiyopya Ekonomisi ve Dış Ticaret İlişkileri

Taşıma sektörü uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir alandır. Bu nedenle de gerek çalışanlar gerekse verilen hizmetlerde her zaman profesyonellik ön planda tutuluyor. Çalışan insanlar yılların tecrübesine sahip olan ve işinin sorumluluğunu en iyi şekilde bilen insanlardır. Bu insanlar paketlerinizi zarar görmeden araca taşıyacak ve yine ulaşması gereken yere vardıklarında özenle teslimatını gerçekleştireceklerdir. Hızlı kargo özelliği ile paketler kargo şirketi kapsamında son derece dikkatli bir şekilde taşınıyor. Adrese teslimat yapıldığı için de herhangi bir gecikme ya da sorun ile karşılaşılmıyor. Yurt dışına yapılan kargo teslimatlarında da güvenilir elemanlar çalıştırıldığı için paketleriniz güvenle taşınıyor. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem veren kargo firmamız her detaya önem veriyor. Paketlerin içerisinde taşınan eşyaların hassasiyetine de önem veriliyor.

İhracatta Hava Yolu Taşımacılığının Kullanılması

Taşımacılık sektöründe hava yolunun kullanılması uzmanlık gerektiren bir iştir. Hızlı bir şekilde taşınması gereken tüm paketler hava yolu ile yurt dışına taşınıyor. Böylece bozulma ya da kırılma ihtimali olan ürünler daha hızlı bir şekilde bir kaç gün içerisinde ulaşması gereken yerler ulaşıyor. Yaygın uluslararası taşımacılık ağı kullanan kargo firmamız geniş araç filosu sayesinde de bulunduğu ülkede ulaşması gereken yere hızlı bir şekilde ulaşıyor. Paketler kargo uçağından indirildikten sonra kapalı araçlara alınarak mevsimin kötü şartlarından etkilenmeden ve dağılmaya maruz kalmadan sorunsuz bir şekilde ana depoya ulaştırılıyor. Sonrasında dağıtım kanallar aracılığı ile adrese teslimatlar gerçekleştiriliyor. Taşımacılık sektöründe her zaman ince ayrıntılar önem veren firmamız için hem güvenilir olmak hem de hızlı olmak en önemli misyonlarımız arasında yer alıyor.

Kara Yolu Taşımacılığı Konusunda Merak Ettikleriniz

Yurt içinde ve yurt dışında gerçekleşecek olan taşıma ve taşınma işlemlerinde profesyonel insanlar hizmet veriyorlar. Kara yolu taşımacılık sistemi içerisinde de geniş araç filosu desteği ile açık ya da kapalı kasa araç tercih etme şansını sizlere sunuyoruz. Firma içerisinde her türlü hizmet detayına büyük bir önem veriliyor. Kaliteli taşımacılık sistemi sayesinde sizlere firma güvencesi altında bir taşıma hizmeti sunuluyor. Kara yolu taşımacılığında da sizlere verilen gün ve saatte taşıma işlemini gerçekleştiren çalışanlar eşyalarınızda ve paketlerinizde değer düşmesi yaşanmasına da izin vermiyor. Kara yolu taşımacılığı ile de her ülkeye ve her bölgeye taşımacılık hizmeti gerçekleştiriliyor.

Türk İhracat Firma Güvencesi

Taşımacılık hizmeti özen gerektiren ve son derece profesyonel olunması gereken bir iştir. Bu nedenle firma içerisinde çalışan gerek danışman gerekse taşıma işini yapan personeller olsun her zaman tecrübeli ve eğitimli kimseler arasından seçiliyor. Eşyalarınız, paketleriniz büyüklüğü ne olursa olsun mutlaka şirket güvencesi ile taşınıyor. Herhangi bir zarara uğramanıza izin verilmiyor. Yasal bir firma olarak hizmet verdiğimiz için de eşyalarınızın ve paketlerinizin kesinlikle kaybolma riski bulunmuyor.