TURKİHRACAT.NET 'TEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İnternet sayfamız ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için özenle hazırlanmıştır. Sizlerin vakit harcamadan işlerinizi kolay bir şekilde halletmek için varız. İşlerinizin güvenilir bir şekilde olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz ihracat sektöründe temiz, deneyimli, güvenilir kadromuz ile sizlerin memnun şekilde varız.

İhracat hakkında merak ettiklerinizi cevaplamak için gönül rahatlıyla yapmanızı sağlar. Güncel ihracat haberlerimizi öğrenmek için sitemize girmeniz yeterlidir. Daha sağlam ve başarılı olabil meniz için sizlere devlet teşvik ve destekleri sağlamayı hedefliyoruz. Dahası da var, belgelendirme, yönetim danışmanlığı, kurumsallaşma konularında sizlere yardımcı oluyoruz.

TÜRK İHRACAT ŞİRKETİ FARKINI DENEYİN

Türkiye'nin her yerinden dünyanın her yerine, Dünyanın her yerinden ulaşan daha da önemlisi sizinle aynı dili konuşan ihracat her zaman hizmetinize açıktır. İhracatların dünyayla bağı güçlenirken gelişiminizin ve başarınızın sizlere kapısını açmaya yardımcı oluyoruz. Yaygın dağıtım ağı ve güçlü ağ yapısı ile sizleri de büyümeye ortak etmek istiyoruz.

İhracat hakkında merak ettiğiniz her şeyi bilgilendirmek için buradayız. Zaman kaybetmeden işlerinizi halletmek istiyorsanız, güvenilir Personellerimiz ile her zaman yanınızdayız. Sayfamıza girmeniz yeterli olacaktır. İşinizde en iyisi olmak istiyorsanız bizi aramanız yeterli olacaktır. Çeşitli imkanları öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Hizmet sınırlarını her geçen gün daha da genişleterek yolunda emin adımlarla ilerlemeye özen gösteriyoruz.

TÜM ÜRÜN VE MALZEMELER BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR

Bizim için en değerli paketten en değersiz evraka kadar tüm gönderiler aynı eş değere sahiptir, büyük küçük ucuz pahalı ayırtmaksızın bütün gönderiler aynı kaliteli hizmetimize tabi tutulur. Müşteri memnuniyeti şirketimizin en temel esaslarından biridir, siz memnun olacaksınız ki bizde işimizi düzgün yaptığımızı hissedelim. Son yıllarda önemli ölçüde söz ettiren halk tarafından büyük beğeni toplamış ve en alt kesimden, en üst kesime kadar pek çok müşterinin rağbet ettiği ihracat firmasıyız.

Bizimle çalıştığınız sürece aklınız kargonuz da kalmaz, siz arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlarken, biz teslimatını gerçekleştiririz. Türkiye’de ihracat sektörünün gelişiminde başrol oynayan, yenilikleriyle çağ açan Dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile ülkemiz taşımacılık sektörüne çağdaş dinamikler kazandırmıştır. %100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla teknolojik yatırım ve donanım, yüksek deneyim, sürat, Kaliteli insan kaynağı ve güven ortamını ileri düzeyde oluşturarak Türkiye’ye hak ettiği standartlarda kargo hizmeti sunmaktadır.

KAHVENİZİ YUDUMLAYIN VE ARKANIZA YASLANIN!

İhracat taşımacılığı, uluslararası ticaretin kolaylaştırılması ve iş dünyasının daha etkili bir şekilde yönetilmesi için ileri teknolojinin kullanılmasını sağlayarak lojistik sektöründe global liderdir. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin sorularına en hızlı ve açık şekilde cevap vermek, servis kalitemizi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek adına alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Müşterilerimizin bilgi ihtiyaçlarını ve işlem taleplerini karşılamak, ürün veya hizmetlerimizle ilgili detaylı olarak yardımcı olmak, Sorulara yanıt vermek, gelen öneri ve şikayetleri değerlendirerek taleplere mümkün olan en kısa zamanda cevap vermek,

Beklentilerin üzerinde bir kaliteyle hizmet sunmak öncelikli amacımızdır. Başarımızın bir sırrı varsa o da sizlersiniz. Dünya standartlarındaki hizmet kalitesini Türkiye’nin dört bir köşesine götürüyor ve bu yolda durmadan çalışıyoruz. Paydaş beklentilerini ve performans sonuçlarını temel girdi olarak alan stratejik planlama sürecimize paralel olarak hayata geçirilen çok sayıda yeni proje ve sistemle öncü konumunu korumayı amaçlamaktadır.

Türkiye’nin her iline gönderilerinizi öncelikli olarak teslim ediyoruz. Zamana karşı çalışarak, teslimatı en acil şekilde gerçekleştirerek Öncelik sizin diyoruz.