TURKİHRACAT.NET 'TEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İhracat bir ülkenin kalkınması için oldukça önemlidir. Türk İhracat şirketi Hindistan'a vermiş olduğu hizmetlerle ön plana çıkmaktadır. Günün her saati bir telefon aracılığıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. İletişim numaramız 0212 210 00 50 dir. İhracatın ülke için kalkınma araçlarından birisi olmasının yanı sıra ülke içindeki şirket ve firmaların kalkınması ve ülkeye döviz girdisi sağlaması açısından oldukça önemli bir konudur. İhracat konusunun ülke ve firmalar için önemli olması için belirli kriterlerin yerine getirilmesi gerekiyor.

İhracat konusu ürün ve hizmetlerin üretim aşamasından, pazarlama aşamasına, pazarlama aşamasından ihracat yapılan ülkenin firmaları ile anlaşma ve teslim aşamasına kadar ki süreç içerisinde oldukça dikkat edilmesi gerekiyor. İhracat işlemleri yasal prosedürler üzerinden gelişme gösterdiğinden oluşabilecek herhangi bir sorunda yapılan tüm emeklerin boşa gitmesi söz konusu olabiliyor.

Ürünlerin ilgili ülkelere teslimatının güvenli ve konforlu bir şekilde yapılması ihracat konusunun önemli aşamalarından birisidir. Taşıma firmaları iki ülke arasında önemli bir köprü olması nedeni ile oldukça önemli görevler üstleniyorlar. Firmamız da ülkemiz ile diğer ülkeler arasındaki ihracat işlemlerinde titizlikle çalışarak her iki ülke arasında ve her iki şirket arasında köprü vazifesi görerek önemli görevlere imza atıyor.

Firmamızın Hindistan İhracatının Özellikleri Nelerdir?

Ülkemizde yer alan firmaların Hindistan pazarına açılmak istediklerinde ve ürün ve hizmetlerini Hindistan ihracatında değerlendirmek istediklerinde firmamız ile irtibata geçebiliyorlar. Hindistan’a ihracat işlemlerini ilk kez yapacak olan firmaların Gümrük Dairesine ve İhracatçılar Birliğine yapmaları gereken başvurular firmamız tarafından yapılarak şirket ve firmaların yükünü hafifletiyoruz.

İlk kez ihracat işlemleri yapacak olan firma ve şirketlerin prosedür konusundaki bilgi eksikliğinden dolayı birçok zorluk ile karşılaşabiliyorlar. Firmamız bu prosedürlere hakim olduğundan firmaların hem zamandan hem de nakitten dolayı kayıp yaşamalarını engelliyor. Hindistan İhracat işlemleri için gerekli olan tüm prosedürleri yerine getirerek firmaların ekstra işlerle uğraşmalarını engelliyoruz. Hindistan’a ihracat yapmak isteyen firmaların firmamız ile irtibata geçmesi ile birlikte ihracat yapılacak olan ürün ve hizmetlerin türü, nevi ve miktarı konusunda gerekli incelemeler yapılarak firmalara bilgiler veriliyor.

Hindistan’a ihracat yapacak olan şirket ve firmaların ürün ve hizmetleri ile ilgili numuneler firmamız tarafından ücretsiz olarak Hindistan’a gönderilerek Hindistan’daki firmalar tarafından kalite kontrol yapılması sağlanıyor. Bunun neticesinde ürün numunesinin sonucu Hindistan’dan geldikten sonra Türkiye’deki ürün sahibi firma ile sonuçlar üzerinde görüşmeler yapılarak raporun olumlu olması ve sipariş talebi doğrultusunda gönderilecek ürünlerin miktarı konusunda ön görüşmeler yapıyoruz. Firmamız tarafından Hindistan ihracatı taşınacak tüm ürünlerin güvenliği firmamızın vermiş olduğu şirket güvenliği esaslarına göre yapılıyor.

İhracat Sektöründe Profesyonelliğin Adresi

İhracat sektörü uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir faaliyettir. Bu nedenle firmamız gerek çalışanları gerekse taşıma sektöründeki profesyonelliği ile taşımacılık konusunda kalitenin adresi konumundadır. Hindistan’a yapılan ihracat işlemleri kargo uçakları ile güvenli bir şekilde tam zamanında ulaştırma servisi ile yerine getiriliyor. Firma ya da şirketlerden alınan ürün ve hizmetler ürün ve hizmetlerin miktarı ve boyutuna uygun araçlara yüklenerek hava alanına sevkiyatlar yapılıyor.

Buradan da kargo uçaklarına güvenli bir şekilde yükleme yapılarak güvenli bir şekilde Hindistan’daki firma ya da şirketlere ulaşması için gerekli işlemler yapılıyor. Hindistan ihracatında olduğu gibi birçok ülkeye yapılacak taşıma sistemlerinde kargo uçakların kullanılması gerekiyor. Firmamız da önde gelen kargo firmaları ile yaptığı anlaşmalar gereği şirket ve firmaların ürün ve hizmetlerinin kargo uçakları ile teslimatının yapılması sağlanıyor.

Uçak ile yapılan taşıma faaliyetlerinin en önemli faydası zamandan tasarruf sağlanmasıdır. Bu nedenle ülkeler arası yapılan taşımacılık sisteminde kargo uçaklardan istifade ediyoruz. Kaliteli ve güvenli hizmet sunmamızdan dolayı birçok firma ve şirketin ürün ve hizmetlerini güvenli bir şekilde taşıma işlemlerini yapıyoruz.