TURKİHRACAT.NET 'TEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Irak İhracat Şirketi, Türkiye’nin ihracatında önemli bir yere sahip olan ülkelerden biridir. Her geçen gün Habur sınır kapısından yüzlerce tır geçiyor. Irak ihracat konusunda büyük bir pazara sahiptir, çok çeşitli kalemlerde ihracat ürünleri talebinde bulunan ülkeye yoğun bir pazar talebi bulunuyor. Firmamıza günün her saati 0212 210 00 50 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. Irak pazarını doğru kullanan kişiler öncelik kazanıyor ve Irak’ta ihracattan pay sahibi oluyor. Ülkemizden Irak’a ihraç edilen ürünler arasında pamuk tohumu ve yağları, ayçiçeği, mücevher ve mücevher malzemeleri, demir, alaşımsız çelik çubuklar, buğday unu, kanatlı hayvan ürünleri gibi ürünler ihracatı gerçekleştirilmektedir.

Giyim eşyaları, bebek bezleri, yer döşemeleri, kablolar, mobilya ve ürünleri, taze meyve ve sebze, yumurta, plastik pencere ve kapı sistemleri, çimento, hayvan yemleri, profiller, domates, alüminyum profiller, demir ve çelikten yapılmış petrol gaz boru hattı gibi ürünlerde ihraç edilmektedir. Ülkemizden önemli ölçülerde Irak’a ihracat gerçekleştiği için önemli oranda gelir kaynağıdır. Yapılan işlemler sonucunda hem firmalar büyüyüp gelişiyor gelir elde ediyor, hem de ülke ekonomisi gelişiyor ve döviz girdisi oluyor. Irak ihracat talep ürünleri ile Türkiye’de önemli yere sahip bir ülkedir.

Türk İhracat İle Güvenli Gönderimler

Çoğu ülkenin olduğu gibi Türkiye’nin de en önemli gelir kaynaklarından birisi ihracattır. Ülke içerisinde üretilen malların firmalar aracılığıyla yurt dışına açılması ve pazarlamasının yapılması, satışının gerçekleşmesi ile ihracat gerçekleşir. İhracat yapılacak ülkenin talepleri çok önemlidir, talepler doğrultusunda doğru ürünlere yönelerek daha çok satış yapılabilir ve gelir elde edilebilir.

Firmalar olarak sizler doğru ürünleri seçerek satışları gerçekleştirirseniz Hızlı Kargo olarak bizler de taşıma ve teslimat konusunda uzman ve kaliteli hizmetle sizlere yardımcı olmaya çalışırız. Bize ulaşmak isterseniz hizlikargo.org adresinden iletişim adreslerimizi bularak ulaşabilirsiniz.

İhracat taşımalarında ürünün sizden alınıp ihracat gerçekleştirdiğiniz ülkeye alıcıya teslimatına kadar geçen aşamalar titizlikle sürdürülür. Ürüne kesinlikle zarar vermeden sizden alındığı şekilde karşı tarafa teslimatı yapılır. Hızlı ve güvenilir hizmet kalitesi ile Hızlı Kargo daima sizlerin yanındadır.

İhracatta Bir Numara Hızlı Servis

Ürün ihracatında en önemli konulardan birisi olan taşıma, ne kadar doğru şekilde yapılırsa, titizlikle yapılırsa o kadar doğru sonuca ulaşılır. Hızlı Kargo uçak ile taşıma yaparak yurt içi ve yurt dışı taşımalarında en iyi olduğunu her zaman için gösteriyor. Yurt dışı uçak kargo taşıma şekliyle ihracat ürünlerinizi en hızlı şekilde adrese ulaştırıyor ve sizler ile alıcı firma arasındaki ilişkiyi güvence altına alıyor.

Doğru ve hasarsız hızlı taşıma ile karşı tarafın güvencesini kazanmanıza ve daha fazla satış yapmanıza yardımcı oluyor. Bir taşıma firmasının kaliteli olması ve zamanında sağlam taşıma yapması en az o ürünün kendi kalitesi ve şekli kadar önemlidir. Verilen taahhütlerin yerine getirilmiş olması alıcılar için büyük bir öncelik sebebidir. Hızlı Kargo sizlere bu konuda sonsuz destek olarak yurt dışı ikili ilişkilerinizi perçinleme konusunda sizler için bir artı sağlıyor.

Hindistan İhracat Önemlidir

Yurt içinde faaliyet gösteren şirketler üretmiş oldukları ürünleri yurt dışı pazarına da genişletmek isteyebilirler. Yurt dışından talepler doğrultusunda satışlar gerçekleştirerek daha fazla ürün teslimatı yaparak daha fazla gelir elde edebilirler. İlk kez ihracat yapmaya karar veren firmalar öncelikle Gümrük Dairesi ve İhracatçılar Birliği’ne başvuruda bulunmalı ve gerekli izinleri almalılar.

İlk kez başvuru yapacak olan firmalar için bu işlemler biraz zor olabilir, bu firmalar bizlerle iletişime geçerlerse uzman personelimiz kendilerine bu konularda yardımcı olur ve gereken izinler en kısa sürede alınır. Yurt dışı ihracatlarında gerekli olan izinlerin alınması için firmamız özenle ve hızlı biçimde işlemleri gerçekleştirebilir ve böylece siz de ihracat yapmaya başlayabilirsiniz.