TURKİHRACAT.NET 'TEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ülkeler arasındaki ihracat işlemleri her iki ülke arasındaki ticaretin gelişmesine neden oluyor. Bu nedenle ülkeler arasında yapılacak olan ihracat işlemleri büyük önem taşıyor. İran ihracat şirketimize 0212 210 00 50 numaralı çağrı merkezinden ve operasyon@turkihracat.net mail adresinden ulaşabilirsiniz. Ülkemizde üretim yapan büyük firmaların ihracat konusunda ülkemiz ile diğer ülkeler arasında yapılan ihraca anlaşmalarına göre düzenli olarak ihracat faaliyetleri yürütülüyor.

Türkiye’den İran’a ihracat taşıma talebi için web sayfamız üzerinde yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile şirketimize ulaşabilirsiniz. Sizden gelecek olan istekler doğrultusunda belgeli, faturalı ve tamamen resmi bir şekilde ihracat yapabilirsiniz.

Bu ihracat faaliyetlerinin yürütüldüğü ülkelerden birisi de İran’dır. İran ile yapılan ihracat anlaşmaları gereği ihracat faaliyetleri her geçen yıl yükselerek gerçekleştiriliyor. İran, nüfusu gittikçe artan orta doğu da gelişip büyüyen bir ülke olarak dikkat çekiyor. Bu nedenden dolayı ihracat faaliyetlerine de oldukça büyük bir önem veriyor. Yakın geçmişe kadar İran’ın en büyük ihracat yaptığı ülke Çin iken son zamanlarda Türkiye’de hızlıca ihracat konusunda büyük bir atılım yapmıştır.

İran’a Yapılan İhracatın Özellikleri Nelerdir?

Ülkemizdeki giyim, makine, elektronik, araç gibi birçok konuda üretim yapan büyük firmalar İran ile yapılan ikili ihracat anlaşmalarına göre ihracat faaliyetlerini yürütüyor. Bu ihracat faaliyetlerinin yürütülmesi içinde taşıma işlemlerinin güvenli ve sağlıklı bir şekilde yapılması gerekiyor.

Bu nedenle firmamız İran başta olmak üzere birçok ülkeye ülkemizdeki firmaların ihracat ürünlerini güvenli ve konforlu bir şekilde yasal prosedürler çerçevesinde yaparak iki ülke arasında köprü oluyor. İran ile yapılan ihracat anlaşmalarına göre giyim, gıda ve makine ihracatı ön plana çıkıyor. Firmamız, ülkemizdeki büyük firmalar ile gerekli anlaşmaları yaparak İran’a belirtilen ürün ve adetlerini İran’daki belirlenen şirketlere taşıma hizmeti veriyor.

İhracat Taşımacılığının Özellikleri Nelerdir?

İran ihracat konusunda hangi ürünün hangi zamanda teslim edileceği konusunda firmaların şirketimize vermiş olduğu bilgi doğrultusunda İran Gümrük Kurumu ile yapılan yazılı talepler doğrultusunda gerekli izinler tarafımızdan alınıyor.

Alınan izinlerden sonra belirtilen ürünlerin İran’a ihracatının sağlanması için şirketler ile hava alanı arasındaki mesafede taşınması için ürünlerin miktarlarına göre gerekli araç tahsisi yapılarak hava alanına kadar ürünler güvenli bir şekilde taşıma hizmeti veriliyor.

İki ülke arasında yapılan ikili anlaşmalar gereği yapılacak ürün ihracatında gönderilecek ürünün miktarı konusunda gümrük kapılarında yapılacak sayım ile birlikte ürünler güvenli bir şekilde kargo uçaklarına yüklenerek İran’daki yetkili firmalara gönderilmesi için yola çıkıyor.

İran İhracatı İçin Gönderilen Ürünlerin Özellikleri Nelerdir?

İran, özellikle iklim yapısı gereği ve yetiştirilen ürünler gereği ülkemiz kadar gelişmiş bir ülke değildir. Bu nedenle İran’a yapılan ihracatlarının çoğunu gıda ürünleri alıyor. Gıda ürünleri konusunda tahıl, meyve ve sebze ihracatının yanı sıra süt ve süt ürünleri konusunda da gıda esaslı bir ihracat faaliyeti yürütülüyor.

Aynı zamanda otomotiv sanayi konusunda da İran ile yapılan anlaşmalar gereği araçların yedek parçaları gibi ürünlerin ihracatı güvenli bir şekilde firmamız tarafından sağlanıyor. Türkiye, tekstil konusunda da oldukça gelişme gösteren bir ülke olmasından dolayı, iki ülke arasındaki kültürel yakınlık baz alınarak tekstil konusunda da önemli ihracat ürünleri firmamız tarafından İran’a yapılmaktadır.

Firmamızın Özellikleri Nelerdir?

Firmamız İran ihracat konusundaki tüm yasal prosedürleri yerine getirerek Türkiye’deki firmaların işlerini oldukça kolaylaştırıyor. Uzman ekip ve profesyonel iş anlayışı ile ürünler zamanında ve sorunsuz bir şekilde belirtilen adrese teslimatı sağlanıyor.

Firmamız İran başta olmak üzere ihracat konusunda ülkemizdeki birçok firma ve şirketin ürünlerini birçok ülkede faaliyet göstererek iki ülke arasındaki ticaretin gelişmesi yönünde büyük bir köprü konumunda yer alıyor.

İran, ihracat konusunda ülkemiz ile İran arasındaki ticari faaliyetlerin gelişmesinde firmamızın büyük bir payı söz konusudur. Güvenli ve konforlu taşımacılıkta öncü olan firmamız ihracat konusunda da büyük hizmetler veriyor.