TURKİHRACAT.NET 'TEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Türkiye, üretmiş oldukları geniş ürün yelpazesi ile bir çok ülkeye ihracat yapma potansiyeline sahip olan bir ülkedir. İhracat ülkenin önemli gelir kaynaklarından biridir. Türkiye'den Kırgızistan'a ihracat taşımacılığı hizmetleri almak isteyen değerli müşteriler, 0212 210 00 50 numaralı çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirler. Yurt dışında çok sayıda ülkeye çeşitli ürünleri ihraç ederek hem kendini yurt dışında tanıtıyor, hem de döviz girişi sağlayarak gelir elde ediyor. Köklü firmaların yanı sıra ekonomiye yeni kan olarak girmiş olan firmalar aracılığıyla yeni ihracat sektörleri yaratmaya devam ediliyor ve gelir kaynakları genişletiliyor.

Kırgızistan İhracat sektöründe ülkemiz için önemli ülkelerden biridir. Kırgızistan’a ihracatı gerçekleştirilen bazı ürünler; kakao içermeyen şekerli mamuller, dondurulmuş ve dondurulmamış çikolatalı ürünler, kakaolu bisküvi, tatlı, gofret, kakaosuz bisküviler, dizel motor yağı, sabun, temizlik maddeleri, sabun içermeyen temizlik ürünleri, iş makineleri dış lastikleri, deri ve kösele giyim eşyaları, kağıt ve karton ambalaj ürünleri, halılar, yün ve örme giyim eşyaları, çocuk giyim eşyaları ve ayakkabıları, alüminyum kapı ve pencere, klimalar ve soğutucular, imalat sektöründe her çeşit makineler, ağaç işleme makineleri, jeneratör ve güç kaynakları, büro mobilya ve koltukları gibi çeşitli ürünlerin ihracatı gerçekleşmektedir.

İhracat Taşımasında Hızlı Kargo Sizlerle

Kırgızistan İhracat, uygun fiyat politikası ve güvenilir ihracat kalitesiyle sektöründe öncü olarak sizlere hizmet sunuyor. Türkiye ile diğer tüm dünya ülkeleri arasında kurulmuş olan ihracat ağı sistemi ile ürünlerinizin teslimatı yasal zemin dahilinde gerçekleştirilir.

Firmamıza başvurunuz sonucunda siz sadece ihracat yapmak istediğinizi belirtmeniz dahilinde diğer tüm işlemler tarafımızdan tamamlanmaktadır. Gerekli izinlerin alınması, yasal prosedürlerin yerine getirilmesi, taşımanın yapılması ve adrese ulaştırılması tamamı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Sizin yapmanız gereken ürününüzü üretmek ve beklemek olacaktır. İhracatla ilgili tüm kalemler Kırgızistan İhracat tarafından gerçekleştirilir. Hızlı Kargo ile iletişime geçmek için turkihracat.net İnternet sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. İletişim telefonlarımızdan bizlere ulaşabilir ve taleplerinizi bildirebilirsiniz. Kusursuz hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Zamanında Teslimat İle Daha Çok İhracat Güvencesi

İhracat sektöründe en önemli nokta zamanında teslimat gerçekleştirilmesidir. Firmalar aralarında görüşmeler sonucunda ve sözleşmeler dahilinde söz konusu ürünün teslimatı ile ilgili zaman taahhüdünde bulunurlar. Alıcıya taahhüt edilen süre zarfında teslim edilemeyen ürün sonrasında bazı yaptırımlara maruz kalınabilir, maddi ve manevi zararlarla karşılaşılabilir.

Ürünün taahhüt edilen zaman içerisinde teslim edilememesi ile maddi zarara uğrayacağınız gibi bir daha ihracat yapamama gibi bir durum söz konusu olabilir. İşlerinizin devamlılığı için zaman en önemli hususlardan biridir. Hızlı Kargo, size zamanında teslimat garantisi veriyor, ürünleriniz en hızlı şekilde, en kısa sürede yerine ulaştırılır. Sizler için daha iyi ticari ilişkilerin kapılarını aralamaya fayda sağlar.

Kusursuz ve Hasarsız Ürün Teslimatı

Ürünleriniz Türk İhracat tarafından son derece özenle ve dikkatle yerinden alınır, paketlenir ve alıcıya teslim edilir. Taşıma sırasında hasarsız taşımaya olanak sağlayacak tüm önlemler alınır, özel ambalajlama sistemleri uygulanır ve zamanında adrese teslim edilir. Uzman personel ağı ile geniş kapsamlı işlemler gerçekleşir, herkes kendi uzmanlık alanında üzerine düşen görevi kusursuz yapar sizlere kusursuz hizmet sunulur.

Hava Yoluyla İhracat Gönderimi

Taşımacılık sektöründe uzman olan firmamız Türk İhracat gerçekleştirilmesi için hava yolunu kullanıyor. En hızlı şekilde teslimatı istenen ürünler bozulmadan, kırılmadan hava yoluyla ilgili ülkeye ulaşıyor. Hava aracından alınan ürünler geniş araç filosu ile özel kapalı araçlarla alınarak adreslere gönderiliyor.

Kapalı araçlarla taşınmış olması, olumsuz hava şartlarından etkilenmemeleri için önem taşıyor. Islanma, yırtılma, uçma gibi havaya maruz kalarak yaşanabilecek olumsuzluklar yaşanmamış oluyor. En ince ayrıntılara dahi dikkat edilerek taşıma gerçekleştiriliyor.