TURKİHRACAT.NET 'TEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Dünya ekonomik pazarının Orta Doğuya kayması neticesinde birçok firma bu alanda çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye'den Lübnan'a ihracat taşımacılığı hizmetleri hakkında bilgi ve destek almak için 0212 210 00 50 numaralı çağrı merkezi ve destek@turkihracat.net mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Yapılan ikili anlaşmalar neticesinde tüm firmalar bu ekonomik pastadan daha fazla pay almak için çabalıyor. Bu kapsamda Orta Doğu’nun en önemli ülkelerinden birisi olan Lübnan’da gelişen ekonomik ilişkiler ile farklı anlaşmalarda hayata geçirilmeye başlanmıştır. Bu anlaşmalar neticesinde Türkiye Cumhuriyeti ile Lübnan arasında ekonomik olarak iş birlikleri daha üst seviyelere çıkacağı tespit edilmiştir. Bunun yanı sıra ticari alanda en önemli konulardan birisi ise taşımacılık sektörü olarak ortaya çıkmıştır. Ticaretin büyük bir yoğunluğu ihracat ile gerçekleştiriliyor.

İhracat noktasında firmalar taşımacılık sektörü ile iletişime geçerek taleplerini iletirler. Tam olarak bu noktada firmamız geniş kargo uçak ağı ile dünyanın her noktasında kargo ve ihracat taşımacılığı işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapıyor. Özellikle Lübnan ihracat taşımacılığı alanında Türkiye ile Lübnan arasındaki karşılıklı taşımacılık işlemlerinizi firmamız üzerinden sağlayabilirsiniz. Müşteri ağı oluşturarak ihracat taşımacılık işlemlerinizi konforlu, hasarsızlık imkanları ile uygun fiyatlar üzerinden firmamız ile gerçekleştirebilme imkanına sahipsiniz.

Kaliteli Yönetim Sistemi İle Avantajlı Bir Duruma Geçin

Firmamızın sunmuş olduğu kaliteli hizmetin arkasında kaliteli bir planlama ve kaliteli bir ekip bulunuyor. Özellikle tecrübeli ve uzman ekip tarafından her türlü talep güvenli, hasarsız ve kaliteli bir şekilde taşımacılığı yapılır. Taşımacılık firması olarak hizmetlerimiz ile Orta Doğu alanında yer alan bütün ülkeler ile ihracat taşımacılığı alanındaki taleplerinizi karşılıyoruz. Alanında uzman kadro ve uygun fiyat ile de firmanızı daha karlı bir taşımacılığı tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Kuruluş amacında dürüstlük, güvenli taşımacılık, malzemeler arasında aynı dikkat ve özen göstererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hizmetlerimiz neticesinde en fazla dikkat ettiğimiz hususların başında müşteri memnuniyeti gelir. Bu memnuniyetin ortaya çıkması ile birlikte firma olarak daha fazla azim ve kararlılık ile çalışmalarımızı aksatmadan sürdürmeye devam ediyoruz.

Hizmet Alanları ve Taşınacak Ürünler

Yapılan anlaşmalar ve veriler incelendiğinde Lübnan ile yapılan ticari anlaşmalarda tarım sanayi, makine sanayi, mutfak eşyaları, beyaz eşya, mermer sanayi, elektronik aletler, kimya sanayi, ofis araçları, plastik sanayi, ayakkabı sanayi, deri ürünleri, otomotiv sanayi, temizlik ürünleri, kozmetik ürünleri ve tekstil ürünleri başta olmak üzere her türlü ihracat ürünlerinizi firmamız ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Yapılacak bu taşımacılık işlemlerinde uygun teslimat süresi, uygun maliyetler ve her türlü gönderi takip kontrol sistemleri ile üst düzey hizmeti firmamız ile elde edebilirsiniz. Sektörde hizmet veren firmalar arasında firmamızın en önemli artılarından birisi ise ister en küçük koliniz olsun isterseniz de daha büyük kargolarınız hepsine aynı özeni gösterme noktasında azami gayret içerisinde bulunuyoruz.

Firmamızın Hizmetleri

Uluslararası alanda ihracat yapabilmek için elde edilmesi gereken ilk belge ihracat belgesidir. Bunun yanı sıra mevzuata hakim olunması, gümrükleme işlemlerinde bilgi sahibi olunması gibi önemli konular firmamız tarafından sizlere sunulur. Özellikle firmamız üzerinden faturalandırma yaparak ihracat işlemleriniz hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. İster yurt içi isterseniz yurt dışı her türlü ihracat taşımacılık işlemlerini firmamız aracılığı ile yapabilirsiniz.

Hızlı bir şekilde ihracat işlemleri neticesinde sektörde ciddi bir noktaya ulaşabilir ve nakit para akışını sağlayabilirsiniz. İhracat işlemleri neticesinde alış verişin genelde yabancı para cinsi üzerinden olmasından dolayı birçok konuda avantaj elde edilebilir. Elbette bu avantajlardan en önemlisi zamanında teslimat işlemleridir. Geniş hizmet ağı ve uçak filomuz ile teslimat süreleriniz dikkate alınarak uygun bir sevk planlamasını uzmanlarımız ve kalite yönetim servisi yetkililerimiz tarafından özenli bir şekilde yapılır.