TURKİHRACAT.NET 'TEN FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven ile sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyan Türkmenistan İhracat ile tüm taşıma hizmetlerini en hızlı biçimde gerçekleştiriyoruz. Firmamıza 0212 210 00 50 numaralı çağrı merkezi ve operasyon@turkihracat.net mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Dürüstlük ve doğruluktan asla vazgeçmeden müşteri memnuniyeti odaklı hareket ederek başarımızı katlamak için sizlerin istekleri ve beklentilerini göz önünde bulundurmaya çalışıyoruz. Başarının en önemli kaynağı ise cesaret ve azimli olmaktan geçiyor, cesaret ve azimle kendimize yön vererek sizlere ulaşmak için çaba sarf ediyoruz. Geniş hizmet ağı sayesinde yurt içi ve yurt dışı hizmet sunarak her bölgede sizlere destek vermeye çalışıyoruz. Bölgelere göre dağılmış servis noktaları ile her noktaya hizmet götürüyor ve kargoları ulaştırıyoruz.

Taşıma Talebi Karşılama

Bir yerden bir yere kargo taşıması yapmak amacıyla başvurulduğunda adresten adrese kargo teslimatı yapılır. İhracat gönderileri son derece güvenli bir şekilde yerine ulaşır ve sizlerin memnuniyeti ön planda tutulur.

Yurt Dışı Taşıma Talep Karşılama

Ülkeler arası transferlerin gerçekleştirilmesi için, taşıma taleplerinin karşılanması için ülkeler arası taşıma belgelerine sahip olan firmamız ile bu taleplerinizi karşılayabiliriz. Ülkemizden yurt dışına ürün ihracatı göndermek isterseniz uygun şartlar altında ihracat talebinizi giderebilirsiniz. Gıda ürünleri, tekstil ürünleri, makine sanayi ürünleri, yapı ve inşaat ürünleri, endüstriyel ürünler, otomotiv sanayi, demir çelik ürünleri, metal ürünler, medikal ürünler, temizlik ürünleri, kozmetik ürünleri, elektrik ve elektronik aletler gibi ve daha fazlası ürünlerde ihracat taşıma işlemleri yapılabilir.

İhracat Nedir?

İhracat; bir ürünün yabancı ülkelere döviz karşılığı satışının yapılması işlemidir. Bir ürünün uluslararası pazarda rekabet gücünü döviz kuru belirler. Dış ticarette en önemli nokta ihracattır, ithalatla karşılıklı olarak dış ticaret dengesini sağlarlar. Resmi belgeler düzenlenerek ihracat işlemleri gerçekleştirilir. İhracat ne kadar çok olursa ülke ekonomisi o derece büyür ve gelişir. İhracatın yoğun olması demek ülkede üretim olması, istihdam olması, gelir olması demektir. Yurt dışına yapılan satışlar ise ülke tanıtımında önemli yer tutar, diğer ülkeler tarafından sayılan ve bilinen bir ülke olmasına fayda sağlar.

Türkmenistan’a İhracat Yapılıyor mu?

Türkmenistan, dünyadaki en büyük doğal gaz kaynağına sahip olan ülkeler arasında 4. sırada gelir. İnşaat sektörü hızlı bir gelişim göstermekte olup, inşaat projelerinin büyük bir kısmı Türk firmalarının elindedir. Bunun dışında kalkınma programı çerçevesinde petrol üretimi için, kimya, sağlık, inşaat gibi sektörlerde büyük projeler üretilecektir yine bu projelerde Türkiye büyük pay sahibi olacaktır.

Ülkemizden Türkmenistan’a büyük ölçüde ihracat gerçekleşmektedir. Türkmenistan İhracat Talepleri kalemlerinden bazıları; çikolata ve kakao ürünleri, Savunma Sanayi Ürünleri, Plastik tüp, boru ve hortumlar, taşlar, demir çelik ürünleri, buzdolabı, dondurucu, televizyon alıcı ve monitörler, prefabrik yapılar, eşya taşıma amacıyla kullanılan motorlu taşıtlar, kimyasal ürünler, taşıma araçları aksamları, gaz tribünleri, kıymetli metaller, tarım aletleri, organik tarım ürünleri, meyve, süs bitkileri, iş makineleri gibi ürünler Türkmenistan ihracat ürünleridir.

Türk İhracat İle Türkmenistan İhracatında Zirveyi Yakalayın

İhracat gönderi işlemleri e-mail üzerinden yapılır. Yurt dışına yapılan ürün gönderilerinde ihracatçı firmalar resmi belge düzenlemek zorundadır. Fatura, gümrük işlemleri, beyanname gibi işlemler tamamlandıktan sonra ihracat gönderileri gerçekleşir. Türkiye’den bütün dünya ülkelerine ihracat kaydınız olması gerekir, ancak kaydınız yoksa bile firmamıza yetki verip ihracat işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkmenistan’a ihracat yapacaksanız ve firmanız, gümrükçü ve ihracat yetki belgeniz yoksa bile sorun değil. İhracat yapacağınız karşı ülkede kesinlikle alıcı firma ve gümrükçüsü olmak kaydıyla işlem yapabilirsiniz. Gönderen faturasını bize keserek ihracat işleminizi yapabilirsiniz. Yurt dışı ihracat işleminizi gerçekleştirmek için hiç düşünmenize gerek yok, tüm işlemler ve belgeler hazırlanıp ürününüzü en hızlı şekilde gönderebiliriz.